3 Maj zabłysnął.

W piątek 30 kwietnia 2010 przed kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbył się uroczysty apel z tej okazji.

Apel przygotowany pod kierunkiem pań; Elżbiety Dobosz, Urszuli Kucharskiej i Renaty Lorenc.

Uczniowie klas pierwszych i drugich wyrecytowali wiersze , a szkolny chótrek, składający się z dziewczyn z klasy II b ubarwił uroczystość, w której oprawę muzyczna przygotował pan Jarosław Tymczak. Narracja wydarzeń końca XVIII w. oraz przepełnione miłością, przepiękne wiersze o ojczyźnie miały być wskazówką dla młodych ludzi, jak należy postepować w stosunku do ludzi, jak należy postępować w stosunku do Polski - naszej ojczyzny na początku XXI wieku, by nie utracić własnej tożsamości narodowej i jak być dumnym z bycia Polakiem. Po końcowej przemowie pana dyrektora wszyscy rozeszli się do swoich klas.

2011-03-03

Środa, 2017-10-18