"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy."

17 grudnia w SP w Strachocinie odbyła się Uroczysta prezentacja

efektów pracy uczniów klasy II, uczestniczącej w I Etapie Projektu Edukacyjnego

"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy "

współfinansowanego przez Unie Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Praca z dziećmi prowadzona była podczas zajęć obowiązkowych w ramach realizacji podstawy programowej oraz dodatkowych na zajęciach pozalekcyjnych w wymiarze 50 godzin dydaktycznych.  Zajęcia trwały od września do grudnia i opierały się o program autorski nauczyciela Agaty Kozieradzkiej. Przed pokazem uczniowie przygotowali wystawkę prac wykonanych na zajęciach dodatkowych oraz scenografię do  prezentacji-przedstawienia. Na uroczystość  przybyli zaproszeni goście: rodzice i dyrektor szkoły Andrzej Cecuła. Tytuł prezentacji:

Co wiemy o tradycjach świąt Bożego Narodzenia?,

nawiązywał do zbliżających się Świąt. Uczniowie klasy II pokazali swoje umiejętności wokalne

i recytatorskie, mogli również pochwalić się grą na flecie.

Miłym akcentem końcowym było wręczenie samodzielnie wykonanych szopek przez uczniów gościom .

Cały pokaz został nagrodzony  gromkimi brawami,

co dowodzi, że spodobał się zaproszonym gościom.

2011-02-15

Środa, 2017-10-18