Spotkanie wychowawcze

Profilaktyka w naszej szkole

W dniu 10 listopada w ramach realizacji szkolnego programu profilaktycznego, z uczniami naszej szkoły spotkali się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Młodszy aspirant i starszy aspirant z wydziału kryminalnego KPP przeprowadzili prelekcję dotycząca problemu narkomanii, przemocy i agresji w szkole, a także przedstawili konsekwencje prawne popełnienia czynów niedozwolonych. Natomiast funkcjonariusz wydziału prewencji KPP - przewodnik psa, przedstawił naszym najmłodszym uczniom, z klas 0-III SP, jak ważną rolę w pracy policji spełnia pies, oraz jak zachowywać się w sytuacji, gdy zostaną zaatakowani przez jakiegokolwiek psa. Przestrzegł uczniów przed rozmowami z nieznajomymi osobami, aby nie wsiadali do obcych im samochodów i nie przyjmowali „prezentów" od osób nieznajomych. Spotkanie zorganizowali: M. Wiszyńska pedagog szkolny i ks. Ł. Pałacki.

2011-02-12

Czwartek, 2017-10-19