Konkurs z okazji Dnia Patrona Szkoły Ignacego Łukasiewicza dla klas 1-3

Samorząd uczniowski ogłasza konkurs z okazji Dnia Patrona Szkoły Ignacego Łukasiewicza

• Konkurs plastyczny.

Zadaniem uczniów jest zaprojektowanie znaczka pocztowego nawiązującego do życia i działalności Ignacego Łukasiewicza.

Format A4, technika płaska np: rysunek, grafika, malarstwo (kredki, pastele, ołówki). W ocenie pod uwagę będą brane: poprawność merytoryczna , czyli informacje dotyczące Ignacego Łukasiewicza i jego działalności; estetyka wykonania, pomysłowość, wkład pracy, samodzielność wykonania.

• Konkurs – znajomość hymnu szkół noszących imię Ignacego Łukasiewicza

Zadaniem uczniów będzie uzupełnienie luk w hymnie szkół noszących imię Ignacego Łukasiewicza

( tekst hymnu dostępny na stronie internetowej szkoły w zakładce – hymn szkoły)

Uczniowie z klas 1-3, którzy chcą wziąć udział w konkursie/ konkursach,  zgłaszają się do wychowawcy do dnia 27 lutego 2024r.  (wtorek)

Uczniowie klas 1-3 prace – projekt znaczka pocztowego składają do wychowawców do  05.03.2024r. ( wtorek).

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca 2024r. ( piątek)

Każdy uczeń uczestniczący w konkursie otrzyma dyplom udziału
w konkursie, uwagę pozytywną, oraz ocenę pozytywną z przedmiotu (j. polski, plastyka), a dla najlepszych uczniów przewidziane są nagrody.

Zachęcamy do udziału!