Finał Wojewódzki

28  października 2023r na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbył Wojewódzki Finał (Igrzysk Młodzieży) Indywidualnych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce.

Naszą szkołę reprezentował Łukasz Barzyk, który startował w skoku wzwyż.

Łukasz był też jedynym przedstawicielem Gminy Sanok oraz jednym z dwóch najlepszych zawodników powiatu sanockiego.

Finalnie Łukasz zajął X miejsce, skacząc na wysokość 135 cm. Niestety nie udało mu się pobić swojego rekordu z zawodów powiatowych - 141cm. Dużo nie brakowało, aby powalczyć o wyższą lokatę - przy próbach na 140 cm trzykrotnie strącił poprzeczkę.

Uczestnicząc w zawodach Łukasz wzbogacił się o nowe doświadczenia. Na pewno jeszcze wszystko przed nim, jeśli tylko będzie chciał i pracował nad tym.

P.Petryłka