DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

Że kiedy dwudziesty wrzesień zbliża się,

Od najmłodszego, aż po starszaka,

Wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto dedykowane dzieciom  w wieku przedszkolny, które uczęszczają do przedszkoli. W naszej szkole święto to obchodziły zarówno młodsze przedszkolaki z punktu przedszkolnego, jak i starszaki z zerówki. Pani animatorka Paulina Boczar przygotowała dla przedszkolaków mnóstwo atrakcji, było wiele zabaw, konkurencji, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, ćwiczenia zręcznościowe. Dzieciaki bawiły się świetnie na świeżym powietrzu, ponieważ pogoda bardzo nam sprzyjała, pięknie świeciło słoneczko. Na zakończenie pani Paulina wykonała każdemu przedszkolakowi pamiątkowy tatuaż na ręce, oraz podarowała baloniki. Dla każdego przedszkolaka to był dzień pełen wrażeń i z uśmiechem na twarzy dzieci wracały do domu.

Wychowawcy przedszkola i klasy zero oraz przedszkolaki bardzo serdecznie dziękują pani Paulinie Boczar za duże zaangażowanie i super przygotowane zabawy dla dzieci, oraz Radzie Rodziców za słodki upominek.