Turniej Badmintona

15 maja w naszej szkole zorganizowany został Turniej Badmintona dziewcząt i chłopców. Wzięli w nim udział uczniowie z SP1 Zagórz, SP Łukowe, SP Srogów Górny, SP Prusiek i SP Strachocina - łącznie 37 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: klasy III – IV oraz V – VI. Turniej rozgrywany był  indywidualnie (tylko gra pojedyncza) systemem mieszanym. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Adamiak, Roksana Patrylak, Gabriela Czura, Julia Czopor, Bartosz Milecki i Błażej Milecki. Rewelacyjnie zaprezentowała się uczennica klasy trzeciej Zofia Adamiak, która bez trudu pokonała wszystkie zawodniczki z klas III – IV zajmując I miejsce. Wszyscy starali się bardzo i grali na miarę swoich możliwości. Niektórym zabrakło niewiele,  aby wyjść z grupy lub wejść do trójki finałowej, jak w przypadku Gabrieli Czury.

Wyniki końcowe:

Kat. Wiekowa: kl. III – IV

I miejsce Zofia Adamiak -  SP Strachocina

II miejsce Julia Kusiak - SP Łukowe

III miejsce Nel Mazur – SP1 Zagórz

I miejsce Dominik Kusak - SP Łukowe

II miejsce  Tomasz Strzyż - SP Łukowe

III miejsce Jan Kulig – SP Łukowe

Kat. Wiekowa: kl. V – VI

I miejsce Nicola Kusiak -  SP Łukowe

II miejsce Izabela Siedlecka - SP Łukowe

III miejsce Klara Radwańska – SP1 Zagórz

I miejsce Szymon Kozioł - SP Łukowe

II miejsce  Michał Misiura - SP Łukowe

III miejsce Igor Bochnak – SP Łukowe

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

P.Petryłka