ŚWIĘTUJEMY...

1 czerwca w Dniu Dziecka kl. I, 0 i przedszkolaki wraz z wychowawczyniami

wybrali się na wycieczkę do Bajkowej Krainy Pogranicza w Odrzechowej.

Jest to miejsce w którym zamieszkało wielu bohaterów bajek oraz baśni polskich i słowackich. Spotkać tam można Reksia, podglądnąć co porabiają Sąsiedzi, udać się na Dziki Zachód z Bolkiem i Lolkiem, zerknąć do jaskini Rumcajsa czy poszaleć z Siedmioma Krasnoludkami. Dzieci chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z bajkowymi postaciami. Dużą atrakcją wycieczki była możliwość przejechania się na koniu huculskim z  Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Odrzechowej. Wyjazd zakończyło pieczenie kiełbasek na grillu oraz wspólne zabawy. Na pamiątkę pobytu w tym niezwykłym miejscu dzieci otrzymały breloczki i zestaw sześciu bajek.

Uczniowie podczas pobytu przeżyli wspaniałą przygodę, bawili się świetnie oraz przysporzyło im to dużo radości. Organizatorem wycieczki była wychowawczyni kl. I, Agata Kozieradzka.