PIOSENKA EKOLOGICZNA

VI Bieszczadzki

Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej

15 maja 2015r. w klubie "Górnik" w Sanoku odbył się VI Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej, w którym nasi uczniowie wzięli udział po raz kolejny. Trzynaście osób wystąpiło w dwóch kategoriach: Marcelina Cecuła (Ia) jako solistka z akompaniamentem gitarzystki Justyny Silarskiej (Ia) oraz "Bahtuś Band" w kategorii zespołu, składający się z uczniów klas trzecich: Magdaleny Indyk, Magdaleny Piotrowskiej, Sylwii Grzebień, Weroniki Dżugan, Bartłomieja Bochnaka, Kingi Radwańskiej, Karoliny Abrachamowicz, Emilii Kubowicz, Wiktorii Daszyk, Renaty Sobolak oraz Magdy Łuczki.

Solistka zaśpiewała piosenkę "Orle Biały", z kolei zespół zaprezentował "Bieszczady".

Obie grupy uzyskały III miejsce.

Gratulujemy i życzymy zapału oraz radości z muzyki, a przy tym także i sukcesów!

Uczniów  do konkursu przygotował nl Jarosław Tymczak