Ferie naszych przedszkolaków

W pierwszym tygodniu ferii dla naszych przedszkolaków ( klasy „0” i Punktu Przedszkolnego) odbywały się w szkole ciekawe zajęcia pod opieką p. Elżbiety Pomykały i p. Marty Lisiewskiej.

Oprócz zabawy karnawałowej i wycieczki do Sanoka, dzieci tworzyły piękne prace plastyczne związane z zimowymi krajobrazami. Z masy solnej formowały ślimaczki, motylki, bałwanki, serduszka i inne figurki. W dzień Walentynowy 14 lutego, każdy maluch wykonał laurki  dla swoich najbliższych kolegów i rodziny. Nie zabrakło też zabaw ruchowych z chustą animacyjną, gier edukacyjnych i badawczych. Chłopcy z dużym zaangażowaniem budowali różne pojazdy z klocków – samoloty, auta, czołgi. Przebywając na świeżym powietrzu dzieci dokarmiały ptaki; zjeżdżały z górki na saneczkach, lepiły bałwana i toczyły bitwy na śnieżki.