Konkurs dla gimnazjalistów

pt. "Jan Paweł II - - Papież Rodziny"

Mając na uwadze nauczanie Jana Pawła II i ciągle pamietając o Jego osobie, w naszej szkole chcemy wciąż na nowo odkrywać to co błogosławiony nam pozostawił. W tym roku w konkursie zorganizowanym przez Akcję Katolicką pochylaliśmy się nad nauczaniem papieża na temat rodziny. Jan Pawł II - papież rodziny - na ten temat uczniowie naszego Gimnazjum przedstawili prace w formie referatów, prezentcji multimedialnych oraz inscenizacji teatralno-tanecznej. W konkurs zaangażowało się łącznie 24 osoby. Jury w składzie: ks. Tomasz Stec, p. Urszula Kucharska, p. Agata Cecuła wyłoniło trzy najlepsze realizacje tematu.

Do kolejnego etapu przeszli:

1. Inscenizacja pt. "Cywilizacja miłości" w wykonaniu Kluska K. Hyleńska K. Sobolak E. Soblak R. Pelczr J. Zubel M.

2. Radwańska K. - prezentacja multimedialna

3. Stabryła A. - prezentacja multimedialna

Życzymy im sukcesów w dalszych etapach.