Włącz się do zbiórki makulatury

Nasza szkoła bierze udział w gminnym konkursie zbiórki makulatury pod hasłem "Ratuj płuca Ziemi - zbieraj makulaturę". Celem tego konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów, w tym przypadku do zbiórki makulatury. Makulaturę (czyli gazety, zeszyty, kolorowe czasopisma, książki, opakowania kartonowe, papierowe, tekturę, torby oraz pudełka papierowe) zbieramy do 20.10.2023 r. (piątku) - odbiór przez firmę Transsprzęt planowany na 24.10.2023. Dla trzech szkół o największej liczbie kg w przeliczeniu na jednego ucznia przewidziano nagrody w postaci pomocy edukacyjnych lub sprzętu sportowego.

Prosimy o pomoc w zbiórce. Poważoną, podpisaną i powiązaną sznurkiem (bez opakowania foliowego lub klejenia taśmą samoprzylepną) makulaturę prosimy składać u wychowawców i w klasach. Akcję koordynuje Samorząd Szkolny z Panią Izabelą Haduch-Wójcik.