Gminny Turniej „Baw się Razem z Nami”

23 listopada 2022 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Strachocinie odbył się gminny turniej szkół podstawowych BAW SIĘ RAZEM Z NAMI. W imprezie uczestniczyło 145 uczniów  klas I – III. Reprezentowali oni szkoły z : Dobrej, Mrzygłodu- Filia Tyrawa Solna, Niebieszczan, Falejówki, Kostarowiec, Pakoszówki, Pisarowiec, Prusieka, Strachociny, Srogowa Górnego i Trepczy.  Drużyny  rywalizowały ze sobą w sześciu konkurencjach: sztafeta, dodawanie skoków, zmiana piłek, rzuty do żywego kosza, bieg z szarfami oraz strzały do bramki.

Wyniki:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Strachocinie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Kostarowcach

Puchary ,nagrody i pamiątkowe dyplomy uczestnikom zawodów wręczyła Pani Anna Hałas- Wójt Gminy Sanok, dziękując wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową rywalizację.