III miejsce w badmintonie

Od września b.r. nasza szkoła uczestniczy w programie SHUTTLE TIME, który ma na celu popularyzację badmintona wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i doskonalenia umiejętności w w/w dyscyplinie. 28 października W ramach tego projektu nasi uczniowie uczestniczyli w turnieju, który odbył się w Pilźnie. Najlepiej  zaprezentowała się  Julia Czopor, która w swojej kategorii wiekowej zajęła III miejsce. Nie wiele zabrakło, aby wyjść z grupy i powalczyć o miejsce na podium Bartoszowi Mileckiemu i Pawłowi Lewickiemu, którzy ostatecznie zajęli drugie miejsce w swoich grupach. W turnieju wystąpili również: Kacper Grządziel, Łukasz Barzyk Michał Fydrych oraz Błażej Milecki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!