Udział w VIII wojewodzkim konkursie poezji patriotycznej

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział
w VIII wojewodzkim konkursie poezji patriotycznej, którego mottem były słowa św. Jana Pawła II " Kiedy myślę Ojczyzna..."

Przesłuchania w obecności publiczności odbyły się  w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem.  W pierwszej kategorii wiekowej /klasy IV -VI /startowalo 27 uczestników - nasze reprezentantki to Antonina Adamiak - recytowała wiersz  Moja Polska Oliwii Ciechanowicz  i Oliwia Dobosz -  zaprezentowała  utwór Z piersi Matek Marka Gajowniczka. W drugiej kategorii / klasy VII-VIII/  startowało  21 uczestników. Tu przedstawicielką naszej  szkoły była  Jadwiga Witek, która wygłosiła  utwór Jedyna Mileny Kiełduckiej.
Czas oczekiwania na wyniki umilił nam poczestunek, a po nim krótki koncert piosenek w wykonaniu chóru uczniowskiego SP 4 w Łańcucie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział oraz czekoladę. W  tej edycji konkursu nie zajęliśmy miejsca na podium, ale pierwsze koty za płoty... W kolejnej edycji podejmiemy wyzwanie na nowo.