UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Milion, milion, milion białych róż,

w naszych sercach pozostaniecie Wy.

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy, bowiem chwile radości przeplatały się z chwilami pożegnań. Uczniowie cieszyli się z nadejścia wakacji, otrzymanych świadectw oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i sukcesy sportowe.

W dzisiejszym dniu społeczność szkolna na czele z panem dyrektorem Andrzejem Cecułą bardzo serdecznie żegnała odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę szkoły w Strachocinie panią Urszulę Kucharską oraz pracownicę obsługi panią Czesławę Galant i  ks. Grzegorza Sobotę, który odchodzi od nas, by pełnić posługę kapłańską w innej parafii.

Żegnali się również ze swoją szkołą uczniowie klas trzecich gimnazjum. Przepełniała ich radość z otrzymania  świadectw   ukończenia   szkoły jak i głęboka wdzięczność dla wszystkich tych, dzięki którym ten etap życia mogli pomyślnie zakończyć. Wyrazem ich wdzięczności były białe róże, którymi obdarowali Pana Dyrektora, Wychowawców, Nauczycieli oraz Pracowników Obsługi szkoły. Pożegnali się ze wszystkimi żartobliwymi scenkami z życia szkoły, wierszem i piosenką. Na koniec wszyscy życzyli sobie niezapomnianych wakacji.