Wyczieczka klasy III SP do MAGICZNEGO KRAKOWA

W dniu 08.06.2010 klasa III wraz z opiekunem i rodzicami wybrała się na 1-dniową wycieczkę do Krakowa,

która rozpoczęła się od spaceru nad Wisłą. Następnie dzieci udały się na Wawel, gdzie zwiedziły Muzeum Katedralne, dotknęły Dzwonu Zygmunta oraz zobaczyły Wawelskiego Smoka ziejącego ogniem. Kolejnym etapem wycieczki było Krakowskie ZOO, w którym podziwiały ciekawe gatunki zwierząt z różnych stron świata. Największą atrakcją nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych okazało się Multikino i trójwymiarowy firm pt. „Jak wytresować smoka?". Wiele radości i niezapomnianych wrażeń dostarczył dzieciom także pobyt w Parku Wodnym, gdzie nie tylko zażyły cudownych kąpieli, ale korzystały również z różnych atrakcji wodnych takich jak: zjeżdżalnia, dżakuzi i inne.