DZIEŃ DZIECKA !!!!

Wycieczka dla najmłodszych trasa; Sanok - Solina - Nowosiółki

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy „O" i kl. I wybrali się na wycieczkę. Pierwszym etapem był Sanok i sala zabaw „Urwis"; gdzie zabawom nie było końca; kąpiele w kuleczkach, spinaczka po ściance, trampolina, mostek, zjeżdżalnie, i wiele innych atrakcji. Po udanych szaleństwach w „Urwisie" dzieci pojechały do Soliny. Pospacerowały po zaporze wodnej, miały okazję wejść na statek i obejrzeć Zalew Soliński z tarasu widokowego. W Nowosiółkach uczniowie zwiedzali Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie „Knieja".Dużym zainteresowaniem cieszyły się eksponaty wypchanych niedźwiedzi, jeleni, wilków, lisów i innych dzikich zwierząt żyjących w bieszczadzkich lasach. Na koniec wycieczki dzieci delektowały się pysznymi ladami w „Słodkim Domku" i otrzymały drobne upominki. Pełne wrażeń wróciły do Strachociny, a o udanej wycieczce przypominać im będą zakupione pamiątki. Organizator wycieczki; Jolanta Pielech, Elżbieta Pomykała.

2011-03-03

Wtorek, 2018-10-23