Rekolekcje w Zboiskach

WYJAZD UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

W dniach 12-13 03. 2010 roku w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym "CARITAS" w Zboiskach, odbyły się rekolekcje przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w których uczestniczyli uczniowie trzecich klas gimnazjów ze Strachociny, Jaćmierza oraz Sanoka-Dąbrówki. W pierwszym dniu spotkania obecni byli również pozostali uczniowie ze swoimi wychowawcami, którzy uczą się w naszym gimnazjum a dojeżdżają z innych miejscowości. Uczestniczyli oni w Drodze Krzyżowej, później nabożeństwie dziękczynnym w adoracji Najświętszego Sakramentu a na koniec Mszy Świętej. Była to okazja, aby w sposób duchowy i fizyczny podziękować swoim wychowawcom za wspólne trzy lata nauki w naszej szkole, którą za kilka miesięcy opuszczą. Rekolekcje zorganizował i prowadził ks. Ł. Pałacki wraz z ks. T. Hałasem z Jaćmierza.

2011-02-25

Sobota, 2018-02-17