"Dzień otwarty..."

Szóstoklasiści z Falejówki, Kostarowiec, Pakoszówki, Pisarowiec, Raczkowej i Strachociny

gościli w  Gimnazjum w  ramach promocji szkoły dnia 15.02.2010. /pierwszy dzień ferii/

Na zaproszenie dyrektora, nauczycieli i ucziów odwiedzili nas tegoroczni szóstoklasiści  w/w miejscowości. W programie znalazły się zabawy integracyjne, warsztaty na wesoło z; matematyki, biologii, geografii oraz najbardziej oczekiwana dyskoteka, na której gościnnie przygrywał zespół "Saylent" składający się w większości z absolwentów naszego gimnazjym.

Wszyscy uczestnicy otrzymali  "co na słodko"  dla poprawy humoru, który - sądząc po atmosferze- i tak wszystkim dopisywał.

"Dzień otwarty szkoły"  przygotowali: dyr. szkoły  Andrzej Cecuła

i  nauczyciele;Justyna Domaradzka, Joanna Gulbinowicz, Izabela Haduch, Anna Kołodziejczyk, Renata Lorenc, Marek Lorenc, Jarosław Tymczak

2011-02-18

Wtorek, 2018-10-23