Ogólnopolski konkurs muzyczny

16 czerwiec 2009 - NAGRODY ZDOBYTE I ROZDANE!

Klasa III szkoły podstawowej wzięła udział w konkursie muzycznym

organizowanym przez Fundację

„Mleko dla szkół, mleko dla zdrowia”.

Zadanie konkursowe polegało na tym, aby przesłać do siedziby fundacji nagranie „Piosenki doskonałej” wykonanej przez dzieci do podanego podkładu muzycznego.. Uczniowie, pod opieką wychowawczyni – Jolanty Pielech nauczyli się tekstu i melodii. Następnie dokonano nagrania w prowizorycznym „studio” i wysłano płytę.

Okazało się, że klasa III znalazła się w gronie laureatów i zdobyła nagrodę.

16 czerwca do szkoły przybył zespół „Way no way” z Warszawy. Muzycy wystąpili z mini koncertem, przeprowadzili krótkie warsztaty muzyczne oraz wręczyli na ręce dyrektora

nagrodę dla szkoły - instrument muzyczny / keyboard /.

Wykonawcy piosenki doskonałej dodatkowo obdarowani zostali plecakami zawierającymi różne niespodzianki.

W tym dniu rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny, a nagrody dzieciom wręczyła koordynatorka programu na naszym terenie –pani Elżbieta Krysiak

Impreza była udana i dała dowód na to, iż warto brać udział w różnego rodzaju konkursach.