Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas, działające przy Zespole Szkół w Strachocinie, zorganizowało konkurs plastyczny (szkoła podstawowa) i literacki (szkoła gimnazjalna), na temat: „Święty Ojciec Maksymilian Kolbe- człowiek czynnej miłości bratniej”.

Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie z Kostarowiec i z naszej szkoły. Termin składania prac upłynął 27 marca 2012 roku. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych osób, znaleźli się następujący uczniowie:

Szkoła Podstawowa:

Justyna Daszyk, Zuzanna Dąbrowska, Gabrysia Malawska, Zuzanna Kopij, Oliwia Maik, Krzysztof Dąbrowski, Gabrysia Daszyk, Emilia Barzyk.

Gimnazjum:

Karolina Garbat i Amanda Krzyśko.

Dyplom uznania za udział w konkursie przyznany został uczniom:

Zosia Wacławska, Szymon Szczepek, Katarzyna Indyk, Katarzyna Froń, Dawid Pielech, Aleksandra Galant.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy na udział w konkursie i gratulujemy wyróżnień.

Szczególne podziękowania składamy księdzu Janowi za ufundowanie wspaniałych nagród.

Czwartek, 2018-06-21

Imieniny: Alicji, Alojzego