MISTRZOSTWA GMINY W KOSZYKÓWCE

7 listopada w hali sportowej w Strachocinie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Sanok w koszykówce chłopców i dziewcząt dla szkół podstawowych z terenu naszej gminy

zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku wraz ze Szkołą Podstawową w Strachocinie.
W mistrzostwach udział wzięło 5 Szkół (ponad 80 uczniów), z których zaprezentowali się zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym" – 10 min jeden mecz.
Najlepsze trzy drużyny otrzymały puchary i nagrody, wszystkie dyplomy. Nais uczniowie nie zdołali obronić pierwszych miejsc z tamtego roku - zdobyli miejsca drugie. Niewiele brakło dziewczynom, które miały tyle samo punktów co Niebieszczany, ale trochę gorszy stosunek koszy. Naszych uczniów należy pochwalić za wysiłek włożony w przygotowania do turnieju oraz ambitną i konsekwentną grę. Mamy nadzieję, że za rok wrócimy na zwycięski szlak.

Klasyfikacja końcowa chłopców:
I miejsce - Szkołą Podstawowa w Niebieszczanach
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Strachocinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Kostarowcach
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Falejówce
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce - Szkołą Podstawowa w Niebieszczanach
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Strachocinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Kostarowcach

Skład reprezentacji naszej Szkoły: