Grudniowe zbiórki zuchów

Grudniowe zbiórki zuchów z zapachem świąt.

Grudniowe zbiórki zuchów były przepełnione świąteczną atmosferą oraz otwartymi sercami na pomoc osobom starszym, samotnym i dzieciom na Ukrainie.  Gromada zuchowa na swoich co tygodniowych spotkaniach wykonała kartki świąteczne z życzeniami, które zostały przekazane dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Sanoku – Światło Nadziei. W grudniu wśród zuchów  przeprowadzona została zbiórka zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy; przeznaczona dla Polskich rodzin mieszkających na Ukrainie na Podolu.  Zuchy lukrowały i ozdabiały pierniczki bożonarodzeniowe, których degustacja nastąpiła podczas wigilii zuchowej, gdzie wszyscy składali sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem i śpiewając kolędy.