„W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”

W ramach projektu finansowanego przez Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych GAZ-SYSTEM, Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza zorganizowała dzień otwarty dla dzieci i rodziców na zajęciach świetlicy szkolnej, który odbył się 12 października 2018 r.

Celem naszej świetlicy jest nie tylko zapewnienie uczniom opieki po obowiązkowych zajęciach dydaktycznych, lecz również wspieranie ich rozwoju psychofizycznego poprzez zabawy ruchowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i ich rodziców, szkoła zakupiła dzięki pomocy GAZ-SYSTEMU zestaw, w skład którego wchodzą: telewizor, konsole, x-box z kinektem i popularne gry ruchowe. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zabawom podczas dnia otwartego towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Jesteśmy więc przekonani, iż wzbogacenie bazy szkoły w nowy zestaw przyniesie naszym dzieciakom mnóstwa radości.

Dziękujemy firmie GAZ-SYSTEM za uatrakcyjnienie naszych zajęć świetlicowych.