Ciekawe wydarzenia w klasie III SP

6 grudnia z samego rana do „grzecznych” uczniów przyszedł Mikołaj.

Wszyscy dostali drobne upominki, które sprawiły obdarowanym wielką radość. Prezent dostała także wychowawczyni, na ręce której, Mikołaj przekazał jeszcze pieniądze na bilety do kina. To dopiero była niespodzianka.

Potem trzeciaki przemieniły się w anioły i pastuszków, ponieważ klasa brała udział w otwarciu XXII Wystawy Bożonarodzeniowej przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. W czasie występu  dzieci zaśpiewały wdzięczną pastorałkę „Nie płacz Jezu”.

8 grudnia cała klasa III wybrała się do kina w Sanoku. Dzieciaki obejrzały film pt. „Pierwsza gwiazdka”, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Dopełnieniem tego było zwiedzanie Wystawy Bożonarodzeniowej.
Wszyscy podziwiali przepiękne dzieła rękodzielników i mogli dokonać drobnych zakupów. To była udana, choć krótka wycieczka.