KONKURS

Rozstrzygnięcie szkolnego  konkursu plastycznego "Polskie drogi do niepodległości"

W  konkursie uczestniczyło 14 uczniów. Prace były oceniane w następujących kategoriach wiekowych:

- uczniowie klas I-III
- uczniowie klas IV-VI

- uczniowie klas VII-VIII, klasy III gimnazjum

- uczniowie klasy 0 i punktu przedszkolnego.

Konkursowicze wykorzystali różne techniki i materiały: akwarele, pastele, plastelina, kulki z bibuły a nawet pióra. Prace były bardzo pomysłowe i wymagały dużego nakadu pracy, co potwierdzają załączone zdjęcia. Trudno było wybrać najlepszą. Do konkursu przystąpili następujący uczniowie:

klasa 3 gimnazjum: Gabriela Adamiak, Justyna Daszyk, Anna Wroniak

klasa 7: Dominik Woźniczyszyn

klasa 1: Natalia Cecuła, Hubert Woźniak

klasa "0" : Patryk Borczyk, Agata Cięciwa, Kacper Mogilany, Lena Pietryka, Patryk Pietryka, Jakub Wolanin, Dawid Woźniak, Milena Woźniak,.

Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Tego dnia została również wyrózniona Gabriela Niemiec (klasa VII). Jako  jedyna odpowiedziała na akcję organizowaną w naszej szkole "Pokaż, że nie wstydzisz się swoich barw narodowych - udekoruj swój dom na setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości".