"CICHY ZAKĄTEK"

Szkoła Podstawowa w Strachocinie, dzięki pozytywnej ocenie wniosku złożonego do Gaz -Systemu, mogła przystąpić do realizacji projektu pt. „Cichy zakątek” .

. W ramach zadania zagospodarowano wewnętrzny plac tzw. patio i obejście, gdzie nasadzono rośliny i krzewy ozdobne. W pracach brali udział uczniowie, nauczyciele i rodzice we współpracy z ogrodnikiem. „Cichy Zakątek” wzbogaci  wiedzę  przyrodniczą, ekologiczną i estetyczną uczniów oraz będzie służył do ukojenia ich nerwów przed sprawdzianami i klasówkami. Dzięki projektowi obejście szkoły zyskało nowe, piękniejsze oblicze. Mamy nadzieję, że miejsce to będzie służyło całej społeczności szkolnej. Dziękujemy firmie Gaz-System za umożliwienie realizacji projektu oraz osobom zaangażowanym w urzeczywistnianie naszych  pomysłów.

Niedziela, 2018-11-18

Imieniny: Klaudyny, Romana