„O Niepodległej”

Szkoła Podstawowa w Strachocinie wzięła udział w programie pt. „O Niepodległej” realizowany przez  Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku we współpracy ze Starostą Sanockim.

Program został objęty  Patronatem Honorowym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Jednym z wielu działań programu był projekt muzyczny, który  zakończył się koncertem piosenki patriotycznej „ I wszystkim śpiewajcie o Tej, co nie zginęła.”

Koncert odbył się 6 marca w Sanockim Domu Kultury. Nasza szkołę reprezentowała uczennica klasy II b Gabriela Adamiak wykonała piosenkę pt. „Czarna sukienka”. Akompaniowała jej na skrzypacach Paulina Cecuła również z klasy II b. Do koncertu uczennicę przygotowali: Agata Kozieradzka i Jarosław Tymczak.

Poniedziałek, 2018-06-25

Imieniny: Łucji, Witolda