Jesteś tutaj: Start / Aktualności / PODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie pragnie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji zabawy sylwestrowej 2017 roku.

Szczególnie słowa podziękowania kierujemy do:

- pani Anny Wójtowicz za kierowanie i organizację strony kulinarnej,

- panu Rafałowi Cecule za oprawę muzyczną,

- pani Joannie Kafara-Bartkowskiej za wykonanie elementów dekoracyjnych sali balowej,

- pani Elżbiecie Dobosz za stworzenie efektów specjalnych do oprawy muzycznej.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Rodziców, szczególnie z „trójek klasowych”, którzy przez kilka dni pomagali nam przy strojeniu sali, w przygotowaniach kulinarnych i wszystkich innych czynnościach, dzięki którym bal mógł się odbyć.

Największe podziękowania jednak kierujemy do rodziców działających w samej Radzie, ponieważ oni włożyli największy wkład w organizację imprezy. Byli to:

państwo Katarzyna i Robert Kubowiczowie, p. Elżbieta Barzyk, p. Małgorzata Pospolitak, p. Danuta Szuplewska, państwo Joanna i Sebastian Mileccy, p. Agnieszka Radwańska, państwo Katarzyna i Piotr Adamiakowie, państwo Agnieszka i Mariusz Radwańscy, p. Dorota Janiak, p. Agnieszka Cecuła, p. Witold Dobosz.

Dziękujemy również wszystkim gościom za udział w zabawie sylwestrowej. Cały zysk z imprezy zostanie wpłacony na konto bankowe Rady Rodziców i przeznaczony na potrzeby dzieci uczęszczające do naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że dobrze się Państwo bawili, a w pamięci na długo pozostaną miłe wspomnienia z tej imprezy.

przy Szkole Podstawowej w Strachocinie

Środa, 2018-07-18