"Wiosenne nutki"

Śpiewająco witamy wiosnę... 21 kwietnia w Domu Kultury w Strachocinie odbył się VIII Gminny Konkurs Piosenki "Wiosenne Nutki" zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III SP oraz uczennice klasy II Gimnazjum. Trzecioklasiści tworzyli zespół pod nazwą "Mali odkrywcy" i wykonali piosenkę "Szanteczka dla dziecka" zdobywając w swojej kategorii I miejsce! Natomiast wśród solistów klas I-III, II miejsce zdobyła Weronika Krupianik piosenką - "Ziemia to wyspa zielona".
Gimnazjalistki w składzie: Marcelina Cecuła, Kornelia Krupianik oraz Justyna Silarska wyśpiewały I miejsce zarówno w kategorii solistów /Kornelia/ jak i zespołów /Gim Nuty/. Uczestnicy otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody, które wręczała Wójt Gminy Sanok Pani Anna Hałas.
W czasie konkursu dzieci, które przyjechały z kilku szkół rywalizowały ze sobą, ale też świetnie się bawiły.Uczniów do konkursu przygotowali; Pomykała E. Pielech J. Tymczak J. Całość prowadziła pani Jolanta Pielech.