"Dzień Otwarty"

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie realizuje projekt finansowany przez Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych GAZ-SYSTEM.

Jednym z zadań zawartych w projekcie było zorganizowanie „Dnia Otwartego” dla rodziców. Do wydarzenia tego doszło 25.09.2018r. W punkcie przedszkolnym stawiłi sie prawie wszyscy zaproszeni rodzice. Zostali powitani przez dzieciaki wesołą piosenką, a następnie zabraliśmy się do wspólnej zabawy. Naszym zamierzeniem oprócz pokazania sponsora projektu była inegracja rodziców, dzieci i nauczycieli.

Każde dziecko wraz z rodzicem odbijało ręce zamoczone w farbie na naszkicowanym pniu drzewa, na znak przynależności do wspólnej grupy, bawiliśmy się  przy użyciu chusty animacyjnej m. in. w bilard, przerzuć piłkę oraz tulipan.

W międzyczasie rodzice podziwiali galerię prac plastycznych wykonanych przez swoje pociechy. Wspólnie spędzony czas upłynął szybko. Jesteśmy pewni, że jeszcze się spotkamy.

Dziękujemy firmie GAZ-SYSTEM za wzbogacenie naszego punktu przedszkolnego, a rodzicom za odwiedziny i super zabawę.

Wtorek, 2018-10-23

Imieniny: Edwarda, Marleny