Jesteś tutaj: Start / Aktualności / WIGILIA

WIGILIA

Wspólna wigilia zuchów i harcerzy z naszej szkoły

19 grudnia 2017 roku na świetlicy szkolnej odbyła się wspólna wieczerza wigilijna zuchów i harcerzy.  Spotkanie rozpoczęło się modlitwą, odczytaniem fragmentu Pisma świętego o narodzeniu Dzieciątka Jezus i opowieścią o betlejemskim światełku pokoju. Zuchy zaprezentowały krótką inscenizację słowno – muzyczną o Bożym Narodzeniu.  Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia przełamując się opłatkiem, a następnie częstowali się przepysznymi potrawami wigilijnymi. Swoją  krótką obecnością zaszczycił nas pan Dyrektor Andrzej Cecuła. W czasie tego przedświątecznego spotkania bardzo mile upływał czas przy śpiewaniu kolęd i integracyjnych zabawach zuchów  i harcerzy.

Druhny:  Elżbieta Pomykała i Izabela Haduch – Wójcik bardzo serdecznie dziękują rodzicom zuchów i harcerzy za pomoc w przygotowaniu tej wigilii.

Piątek, 2018-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza