WYCIECZKA

Wycieczka klas III do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego i do Bałtowa

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami i pod opieką ks. Grzegorza Soboty oraz Elżbiety Pomykały 10 czerwca udali się na pielgrzymkę po I Komunii Świętej do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. W Sanktuarium  w strojach komunijnych uczestniczyli we Mszy Świętej. Następnie adorowali i modlili się przy Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. Po duchowym umocnieniu przyszedł czas na trochę rozrywki. W Bałtowie, trzecioklasiści zwiedzali Jurajski Park Dinozaurów, Oceanarium Prehistoryczne, miniatury zamków i pałaców oraz zwierzyniec. Na koniec wycieczki dzieci korzystały z atrakcji oferowanych przez wesołe miasteczko. To był pełen miłych wrażeń oraz nowych edukacyjnych doświadczeń.